środa, 6 sierpnia 2014

Ośrodek Leśna w Iławie


Nad uroczym jeziorem Jeziorak, tuż obok Jezioraka Małego oraz jeziora Iławskiego, na obrzeżach miasta Iława, w pięknym starodrzewiu położony jest ośrodek Leśna, który zaprasza osoby niepełnosprawne na turnus rehabilitacyjny :)
Kilka słów o Iławie, - miasto położone jest w województwie warmińsko-mazurskim, na terenie Zielonych Płuc Polski, nad południowym krańcem jeziora Jeziorak, nad rzeką Iławką. Głównymi atrakcjami okolicy są liczne zabytki architektury, dary natury, w tym okoliczne jeziora, gęste lasy, zaś na jeziorze Jeziorak znajduje się wyspa Wielka Żuława z reliktami staropruskiego grodu.
Ośrodek Leśna posiada uprawnienia do organizowania turnusów rehabilitacyjnych (OD/28/0004/13) o charakterze usprawniająco - rekreacyjnym, rekreacyjno - sportowym i sportowym - kajakarstwo, pływanie, tenis, żeglarstwo, dla osób niepełnosprawnych z dysfunckją ruchu (z wyłączeniem osób na wózkach inwalidzkich), dla osób ze schorzeniami układu krążenia oraz z upośledzeniem umysłowym. Zabiegi rehabilitacyjne odbywają się w sali gimnastycznej, dodatkowo w ramach turnusu udostępniona jest sala plastyczna, reszta zajęć rekreacyjnych odbywa się w terenie, m. in. na przystani wodnej :)
Po bliższe szczegóły odnośnie przystosowania ośrodka, wolnych terminów, okolicznych atrakcji oraz cennika zapraszam na stronę internetową ośrodka Leśna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz