środa, 7 stycznia 2015

Hotel Tajty w Wilkasach


Wraz z początkiem roku koniecznie zacznijcie rozglądać się za ośrodkiem wakacyjnym, ze swojego doświadczenia wiem, że dobre miejsca szybko się rozchodzą.. Dziś proponuję wypoczynek nad malowniczymi mazurskimi jeziorami, w ośrodku Tajty w Wilkasach, w gminie Giżycko nad pięknym jeziorem o takiej samej nazwie jak hotel, które współtworzy Szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Największą zaletą okolicy jest oczywiście nieskazitelna przyroda - lasy, rezerwaty i puszcze, dodatkowo można odwiedzić tu interesujące zabytki regionu, wszystko okraszone świeżym powietrzem Zielonych Płuc Polski, które gwarantuje odpoczynek i dobrze spędzony czas. Wypoczywający w Hotelu mają także do dyspozycji znakomite zaplecze, dzięki któremu zapełnią atrakcjami pobyt do każdej wolnej sekundy, m. in. piękny taras, plaża, restauracja, tawerna, park linowy, port jachtowy, sushi bar, sauna, skutery, siłownia, bilard, zagroda ze zwierzętami (kózki i kuce szetlandzkie) oraz specjalne niespodzianki dla dzieci np. trampolina, dmuchańce czy plac zabaw.
Hotel Tajty posiada uprawnienia do organizowania turnusów dla osób niepełnosprawnych (OD/28/0003/14) o charakterze: psychoterapeutyczne, rekreacyjno-sportowe i sportowe (ĆWICZENIA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU, PŁYWANIE JACHTAMI), rozwijające zainteresowania i uzdolnienia (JĘZYKOWY), szkoleniowe (DIETETYKA) oraz usprawniająco-rekreacyjne, dla osób ze schorzeniami: z chorobą psychiczną, z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, z padaczką, z upośledzeniem umysłowym oraz ze schorzeniami układu krążenia. Zajęcia rehabilitacyjne odbywają się pod okiem fachowej kadry w sali do kinezyterapii, siłowni, sali gier, dostępne jest także boisko sportowe oraz mały odkryty basen.
Baza mieszkaniowa to 90 miejsc w pokojach 1 i 2 osobowych, oraz w apartamentach. Pokoje są bardzo eleganckie, standardowo wyposażone, z dostępem do łazienki i wc. Posiłki realizowane są przez stołówkę, serwowane są dania kuchni polskiej, w tym regionalne smakołyki, kucharze cechują się znakomitym wyczuciem i smakiem :) Zajrzyjcie na stronę internetową ośrodka po bliższe szczegóły.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz