poniedziałek, 12 listopada 2012

Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny Maniówka w Nowej Wsi nieopodal Suwałk

W Nowej Wsi, nieopodal Suwałk, u wrót Wigierskiego Parku Narodowego, na skrzyżowaniu szlaków turystycznych oraz kultur pogranicza Polsko-litewskiego, znajduje się pensjonat rehabilitacyjny Maniówka. Ośrodek leży w Puszczy Augustowskiej, 600 m od rzeki Maniówki (rezerwat bobrów). W wolnym czasie goście mogą skorzystać z licznych ścieżek rowerowych, dostępu do pobliskich jezior, placu zabaw, kortu tenisowego, terenu rekreacyjnego z powierzchnią trawiastą i pobliskich gospodarstw rolnych, gdzie można nabyć wszelkie płody rolne (mleko, jaja, miód...) dla rozkoszowania się unikalną atmosferą wiejskiej okolicy. 
Baza mieszkaniowa składa się z 42 miejsc noclegowych, w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym. Budynek wczasowy jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, w tym 8 miejsc noclegowych, z pełnym węzłem sanitarnym spełni oczekiwania osób na wózkach inwalidzkich.
Rehabilitacja odbywa się pod okiem wyszkolonej kadry w sali do fizykoterapii oraz kinezyterapii, wyposażonych w standardowe urządzenia - rotor, stoły do masażu, rowerki treningowe, inhalatory, solux, bioptron, itp. Na miejscu znajduje się także stołówka, serwująca znakomite posiłki, okraszone regionalnymi smakami, wykonane z najzdrowszych produktów. Zapraszam na stronę internetową ośrodka Maniówka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz