niedziela, 16 grudnia 2012

Ośrodek Wypoczynkowy Dolomity - Nowy Dwór w gminie Jedwabno


Ośrodek Dolomity położony jest w gminie Jedwabno, w województwie warmińsko-mazurskim, nieopodal jeziora Brajnickiego, wśród gęstych lasów, na terenie urokliwej wsi Nowy Dwór. Jezioro Brajnickie to raj dla wędkarzy, przez wiele lat było użytkowane jako staw hodowli karpia. Od niedawna można korzystać z jego uroków. W okolicy ośrodka znajduje się kilka pomników przyrody i dziesiątki bocianich gniazd - chluba okolicznych mieszkańców. W wolnej chwili można rozkoszować się nieskazitelną przyrodą, urokami jeziora, plażą z molem, pomostami wędkarskimi i licznymi atrakcjami na terenie ośrodka, w tym: bilard, boisko, plac zabaw, wiata wypoczynkowa, plac ogniskowy. Budynki ośrodka są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.
Baza noclegowa znajduje się w budynku całorocznym, znajdują się w nim dwa pokoje 4-osobowe typu studio oraz jeden 3-osobowy z pełnym, samodzielnym węzłem sanitarnym, oraz 17 domków letnich, murowanych, z pełnymi węzłami sanitarnymi, 5, 3 i 2-osobowych.
Organizowane są turnusy rehabilitacyjne (Nr wpisu do rejestru ośrodków: OD/28/0006/12) usprawniające-rekreacyjne, rekreacyjne-sportowe i sportowe oraz rozwijające zainteresowania i uzdolnienia dla następujących schorzeń: z dysfunkcją narządu ruchu z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, z padaczką, ze schorzeniami układu krążenia.
Zapraszam na stronę ośrodka wypoczynkowego Dolomity.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz