sobota, 5 stycznia 2013

Ośrodek Turystyki Wodnej PTTK Kamień - Camping nr 5 - Ruciane NidaOśrodek Turystyki Wodnej PTTK w Kamieniu (poczta Ruciane Nida) położony jest bezpośrednio nad brzegiem jeziora Bełdany, na skraju Puszczy Piskiej, nieopodal szlaku kajakowego i żeglarskiego Wielkich Jezior Mazurskich w odległości 10 km od Mikołajek i 10 km od Rucianego-Nidy. Idealne miejsce do odpoczynku, z dala od zgiełku miejskiego, wśród najczystszych terenów w Polsce.
Obiekt posiada wpis do rejestru uprawnionych do organizowania turnusów rehabilitacyjnych (OD/28/0004/12). W ofercie są turnusy: usprawniające - rekreacyjne, rekreacyjne - sportowe i sportowe (gimnastyka korekcyjna - kompensacyjna, lekkoatletyka, piłka nożna, pływanie). Preferowane jednostki chorobowe to osoby ze schorzeniami układu krążenia oraz z upośledzeniem umysłowym. Zabiegi rehabilitacyjne oraz rekreacja odbywają się na sali gimnastycznej, boisku sportowym, przystani wodnej (wypożyczalnia sprzętu pływającego), plaży kąpielowej, dodatkowo dla najmłodszych dostępny jest plac zabaw.
Dla gości przygotowano ogółem 172 miejsca noclegowe w domkach kempingowych z łazienkami, na polu namiotowym i caravaningowym. Stołówka znajduje się w odległości około 100 metrów od części mieszkalnej. Zapraszam na stronę internetową PTTK Kamień.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz