poniedziałek, 27 stycznia 2014

Sanatorium Wital - Gołdap


Z wielką przyjemnością zapraszam nad jezioro Gołdap, do ostępów Puszczy Rominckiej, do miejsca, które zgodnie z licznymi badaniami może pochwalić się najczystszym powietrzem w Polsce! Ośrodek znajduję się w sąsiedztwie dzielnicy uzdrowiskowej w skład, której wchodzą pijalnia wód mineralnych i leczniczych, grota solna oraz czwarte w Polsce tężnie solankowe. Uzdrowisko bazuje głównie na leczeniu błotami borowinowymi, także może poszczycić się nieskazitelną przyrodą oraz licznymi zabytkami.
Sanatorium Wital posiada wpis do rejestru ośrodków, uprawnionych do organizowania turnusów rehabilitacyjnych (OD/28/0001/12) o charakterze usprawniającym oraz rekreacyjnym, dla osób ze schorzeniami: z dysfunkcją narządu ruchu, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich, z dysfunkcją narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich, ze schorzeniami układu krążenia oraz ze schorzeniami układu oddechowego.
Rehabilitacja odbywa się w sali ćwiczeń oraz gabinetach zabiegowych (krioterapia, tlenoterapia, magnetoterapia), kuracjusze mogą także rozkoszować się urokami basenu krytego, boiska, kortu tenisowego, a także ścieżek spacerowych. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw.
Ośrodek jest bardzo kameralny, posiada 23 miejsca noclegowe, w tym 4 dla osób, poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dodać należy, że miejscowa stołówka  serwuje znakomite regionalne dania :) Zapraszam na stronę Sanatorium po bliższe szczegóły.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz