piątek, 31 maja 2013

Turnus rehabilitacyjny w GoldMedica Spółka z o.o. w Gołdapi


Zapraszam na wypoczynek połączony z rehabilitacją do miasta uzdrowiskowego Gołdap. Pobyt w tej okolicy pozwoli rozkoszować się niezwykle czystym, mazurskim powietrzem, umożliwi kontakt z dziewiczą przyrodą oraz zagwarantuje atrakcje turystyczne, min. warte zobaczenia są: legendarna Puszcza Romincka, ponad trzydziestometrowe mosty w Stańczykach - widok tej budowli zapiera dech w piersiach.
Ośrodek GoldMedica Spółka z o.o. (wcześniej Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gołdapi) proponuje osobom niepełnosprawnym pobyty rehabilitacyjne w samym centrum mazur. Budynek Goldmedica znajduje się w atrakcyjnej części Gołdapi, w niedalekiej odległości od rzeki Gołdapy, Zalewu nad Ustroniem, oraz nieco dalej położonym niezwykle urodziwym jeziorem Gołdap. Okolica sprzyja rekreacji, odpoczynkowi na łonie natury oraz aktywnemu wypoczynkowi. Ośrodek posiada wpis do rejestru uprawnionych do organizowania turnusów rehabilitacyjnych (OD/28/0001/13), o charakterze rekreacyjnym oraz usprawniającym, dla osób ze schorzeniami: z chorobami układu pokarmowego, z chorobą psychiczną, z cukrzycą, z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, ze schorzeniami kręgosłupa, ze schorzeniami układu krążenia, ze schorzeniami układu oddechowego, z padaczką, z upośledzeniem umysłowym. Zabiegi odbywają się w gabinecie fizykoterapii (ciepłolecznictwo, światłolecznictwo, elektro-lecznictwo) oraz kinezyterapii, nad przebiegiem zabiegów czuwa bardzo doświadczona kadra rehabilitantów. Oferowane są zabiegi bez limitu dla uczestników i opiekunów wg wskazań lekarza (w dni robocze).
Baza noclegowa składa się z 25 miejsc, w cichych i kameralnych pokojach 1, 2, 3 osobowych. Na miejscu dostępna jest stołówka, wyżywienie z możliwością wyboru diety. Zapraszamy na stronę internetową organizatora turnusów rehabilitacyjnych w Gołdapi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz